Бульбашки фон Бульбашки фон Бульбашки фон Ремонт ПНВТ-насосів

Ремонт ПНВТ-насосів
в Одесі з гарантією
від 6 місяців до 1 року

Діагностика, зняття, реставрація на одній території
Бульбашки фон Бульбашки фон Бульбашки фон Діагностика, зняття, встановлення в одному місці
Усі роботи
під ключ
Діагностика, зняття, встановлення в одному місці
Бульбашки фон Бульбашки фон Бульбашки фон Вартість ремонту Дизельспецсервіс
Вартість ремонту
від 1200 грн
Дешевше за новий ПНВТ на 60-70 %
Бульбашки фон Бульбашки фон Бульбашки фон Заводський ремонт ПНВТ-насосів Бренди
Заводський ремонт
ПНВТ-насосів усіх
виробників за 1 день
Легкової та комерційної техніки
Як ми працюємо
Як ми працюємо
Ми робимо ремонт паливних насосів таких світових брендів:
 • Вosch
 • Delphi
 • Siemens
 • Continental
 • Denso

Послуги з ремонту ПНВТ

Крапля фон Крапля фон Діагностика
Діагностика
Проводимо діагностику ПНВТ-насосів усіх типів на спеціалізованих стендах відповідно до заводських допусків по тест планам під високим тиском згідно бренду та типу насоса. Діагностика безкоштовна під час проведення ремонту на нашому сервісі, у разі відмови вартість діагностики від 900 грн., залежно від типу насоса.
Ціна за послугиБезкоштовно
Крапля фон Крапля фон Ремонт ПНВТ-насоса
Ремонт ПНВТ-насоса
Ремонтні роботи проводимо після дефектування зношених деталей, підбору запчастин або їх реставрації, механічного ремонту, обкатки та перевірки на діагностичному стенді після ремонту. Проведення ремонту ПНВТ доцільно, через велику різницю між проведенням ремонту та ціною нового ПНВТ. Діагностика та розбирання дефектування безкоштовно, при ремонті у нас.
Ціна за послугиВід 1500 грн
Крапля фон Крапля фон Демонтаж монтаж ПНВТ
Демонтаж монтаж ПНВТ
Проводимо зняття та професійну установку ПНВТ-насоса спеціальним інструментом з дотриманням всіх заводських вимог і технологій. Вартість демонтажу залежить від марки автомобіля та конструкційного розташування насоса у моторному відсіку.
Ціна за послугиВід 600 грн
Крапля фон Крапля фон Перевірка регуляторів тиску на стенді
Перевірка регуляторів
тиску на стенді
Регулятори тиску залежно від їх типів перевіряємо на діагностичних стендах відповідно до заводських тест планів та після закінчення діагностики видаємо протокол звіту про їхню працездатність.
Ціна за послугиВід 500 грн за 1 шт

У нас ви знайдете

Терміновий ремонт
Терміновий ремонт
Виконуємо будь-які роботи: діагностика, ремонт, зняття та встановлення ПНВТ на одній території 1-3 дні:
Безкоштовна діагностика
Безкоштовна діагностика
Визначаємо причину несправності, використовуючи нові стенди і тестери. При ремонті – діагностика безкоштовна.
Офіційна гарантія
Офіційна гарантія
Надаємо гарантію на ремонт
від 6 місяців до 1 року
без урахування пробігу.
Ремонтуємо ПНВТ всіх виробників
Ремонтуємо ПНВТ всіх виробників
Наявність у нас спеціалізованого обладнання дозволяє діагностувати паливні насоси світових брендів: Bosch, Delphi, Siemens, Continental, Denso
Персональний менеджер
Персональний менеджер
За вами закріплюється персональний менеджер, який інформує вас на всіх етапах ремонту про причини, особливості ремонту власного ПНВТ-насоса та відповідає на всі питання, пов'язані з ремонтом.
Отримайте консультацію
від наших фахівців прямо зараз
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на
обробку своїх персональних даних
Форма запису
Ремонт ПНВТ
Ремонт ПНВТ
Паливний насос високого тиску (ПНВТ) — одна із ключових складових дизельного двигуна. Він відповідає за подачу палива під правильним тиском та у потрібний момент часу. Як і будь-який пристрій, ПНВТ вимагає періодичного обслуговування та ремонту для підтримки його належної роботи.
Дизельспецсервіс пропонує сервіс та обслуговування ПНВТ за вигідними цінами в Одесі. Ми спеціалізуємось на обслуговуванні та ремонті паливних апаратур дизельних двигунів, виконуємо чищення та ремонт форсунок та професійний ремонт ПНВТ.
Види ремонту ПНВТ
Види ремонту ПНВТ
Наша команда пропонує сервіс та обслуговування ПНВТ, що включає різні послуги:
 • Експертиза та діагностика ПНВТ. Команда досвідчених майстрів здійснює комплексну діагностику ПНВТ. Ми використовуємо новітне сучасне обладнання та спеціалізовані інструменти — це дозволяє нам точно визначити причини проблем та розробити ефективний план профілактики чи ремонту.
 • Заміна деталей ПНВТ. При виявленні пошкоджених або зношених деталей ми робимо їх заміну або реставрацію. Ми працюємо з оригінальними запчастинами, які можна придбати у нас — пропонуємо конкурентну вартість.
 • Налаштування та оптимізація роботи. Наші фахівці професійно налаштовують параметри згідно заводським тест планам, щоб забезпечити максимальну продуктивність та економічність дизельного авто. Ми приділяємо увагу регулюванню часу упорскування та інших параметрів, щоб гарантувати оптимальну роботу ПНВТ.
Відновлення роботи ПНВТ та заміна деталей — складний процес, що потребує дотримання правильного алгоритму дій.
Етапи ремонту ПНВТ
Етапи ремонту ПНВТ
За роки роботи ми у «Дизельспецсервіс» виробили простий та ефективний алгоритм роботи.
 • Прийом та оцінка стану пристрою. При зверненні до нашого сервісного центру фахівці проведуть діагностику, дефектовку та експертизу ПНВТ, щоб виявити несправності та визначити обсяг робіт для профілактики та ремонту.
 • Після діагностики ми розпочинаємо ремонт ПНВТ. Якщо є необхідність, виконуємо заміну деталей ПНВТ, налаштовуємо та оптимізуємо його роботу, дотримуючись рекомендацій виробника. Додатково може знадобитись перевірка або чищення форсунок.
 • Після відновлення роботи ПНВТ ми проводимо тестування та перевіряємо його ефективність по заводським тест планам на спеціалізованих стендах. Ми переконуємось, що пристрій функціонує правильно та відповідає необхідним параметрам та специфікаціям.
Від типу несправності та обсягу роботи залежить, скільки коштує відновлення ПНВТ. Ми також виконуємо ремонт дизельних форсунок і чистку бензинових форсунок в Одесі.
Переваги нашого сервісу
Переваги нашого сервісу
Наша команда складається з досвідчених майстрів, що спеціалізуються на ремонті ПНВТ. Спеціалісти завжди готові вирішити найскладніші проблеми та забезпечити високу якість роботи. Ми у Дизельспецсервіс прагнемо використовувати оригінальні запчастини, щоб забезпечити відповідність паливної апаратури специфікаціям.
Ми розуміємо, що автотранспорт потрібен кожного дня, тому здійснюємо технічне обслуговування та професійний ремонт  ПНВТ у найкоротші терміни.
Гарантія якості
Гарантія якості
Ми впевнені в якості нашого ремонту і надаємо гарантію на виконані роботи згідно із законодавством України. Це дає вам впевненість у надійності та довговічності ПНВТ. У разі виникнення проблем або несправностей під час гарантійного періоду ми безкоштовно усуваємо їх на вашому автотранспорті.
Цінова політика
Цінова політика
Ми працюємо за прозорою системою ціноутворення та не приховуємо жодних додаткових витрат. Ви знатимете вартість ремонту заздалегідь і не зіткнетеся з неприємними сюрпризами. «Дизельспецсервіс» пропонує конкурентні ціни на ремонт ПНВТ — ми прагнемо надати вам оптимальне співвідношення ціни та якості.
Ми цінуємо кожного клієнта та пропонуємо індивідуальний підхід. Ми готові відповісти на ваші запитання, пояснити процес відновлення паливної апаратури та надати безкоштовну консультацію щодо вашого авто.
Заповніть форму на сайті, щоб отримати консультацію, дізнатись, скільки коштують наші послуги та замовити технічне обслуговування ПНВТ в Україні.

Ремонт ПНВТ-насосів всіх виробників:

Bosch Delphi Siemens Continental Denso Bosch Delphi Siemens Continental Denso
Заводська гарантія
від 6 місяців до 1 року
на ремонт ПНВТ
Заводська гарантія на ремонт ПНВТ Бульбашка фон

Додаткові послуги

Записуйтесь
на діагностику ПНВТ
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на
обробку своїх персональних даних
Форма запису
Кружечи фон Кружечи фон Кружечи фон Кружечи фон
Приєднуйтесь до нас
в соціальних мережах:
Рука фон
Контакти
Національна мережа
з ремонту паливних систем
Працюємо для вас ПН-ПТ 09:00-18:00
Контактний центр БЕЗ вихідних с 09:00 до 21:00
Приймаємо замовлення по всій Україні Новою Поштою